Nástenka

Anonymný (bez overenia)Dakujem.38 týždňov 3 dni ago
EweDobry den, dakujeme za zaujem a ospravedlnujeme sa za neskoru odpoved. Momentalne neberieme novych clenov, ale sledujte nas dalej, ak budu konkurzy, urcite sa to dozviete z nasej stranky :)50 týždňov 20 hod ago
Anonymný (bez overenia)Dobrý deň, chcem sa spýtať, či robíte aj konkurzy? Rada by somto skúsila. 1 rok 14 týždňov ago
Anonymný (bez overenia)Na včerajšie predstavenie 3letusky v Parizi budeme s manželkou ešte dáky čas spomínať pre prirodzené prevedenie s kopou humoru1 rok 15 týždňov ago
Ewemomentalne nemame planovanie ziadne predstavenia v Bratislave, sledujte vsak nasu stranku a urcite sa o vsetkom dozviete vcas :)1 rok 16 týždňov ago
Anonymný (bez overenia)Ahojte,kedy budete vystupovat v Bratislave?1 rok 16 týždňov ago
Eweprogram sme doplnili, zatial mame planovane len jedno predstavenie v aprili1 rok 20 týždňov ago

Štúdio mladých

Divadlo na hambálku si svojich budúcich členov vychováva od mala. Detské divadelné štúdio bolo založené spolu s Divadlom na hambálku a funguje ako voľnočasová aktivita pre najmenších. Deti od 5 rokov sa tam učia hereckému umeniu pod vedením Kataríny Danihelovej. 

Ako postupne deti rástli, začalo fungovať aj Štúdio mladých Divadla na hambálku, v ktorom nájdete mladých hercov vo vekovej kategórii od 14 rokov. Ich vedúcou a režisérkou je Beáta Reifová, ktorá je zároveň členkou dospelého súboru. 

Členov Štúdia mladých môžete okrem ich predstavení vidieť aj v inscenáciách Ženský zákon a Stálo ti to zlato za to?, kde vystupujú po boku dospelých členov Divadla na hambálku.

Najbližšie hráme

14.7.2018 - VELKÉ KARLOVICE (ČR)
TRI LETUŠKY V PARÍŽI


Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky