Na festivale ZNH 2012 aj hambálkovci

Tak ako každý rok, aj tento budú mať na festivale Zejdeme sa hambálku zastúpenie aj ochotnícke divadlá. Konkrétne sa nám predstaví Záhorácke divadlo zo Senice, ochotníci zo susednej Českej republiky - Divadelný súbor Břetislav z Břeclavy a v neposlednom rade samotný usporiadateľ festivalu, Divadlo na hambálku.

Na 5. ročníku zahráme našu najnovšiu hru Stálo ti to zlato za to? Takže, ak ste ju ešte nevideli, máte možnosť si ju pozrieť práve počas festivalu. A čo bude na nej iné, nové? Divadlo je, ako už sme spomínali v mnohých rozhovoroch a článkoch, živý organizumus. Týka sa to najmä jeho členov, ktorí prichádzajú i odchádzajú. Nedávno sme do divadla prijali troch nových mladých hercov. A o tom, že sú veľmi šikovní svedčí to, že od začiatku ich fungovania v divadle sme ich zapojili do skúšania a jeden z nich si dokonca zahrá už počas festivalu! Ako mu to pôjde, môžte zhodnotiť už v piatok, 21.9.2012 o 19.00 h. No ani ostatní šikovní herci neprídu skrátka, pretože si zahrajú už v najbližšej repríze v októbri. 

A tak sa nám naša divadelná rodinka pomaly rozrastá....

 

Ne, 09/16/2012 - 15:35 poslal Ewe
 

Najbližšie hráme

20.4. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

1. slávnostná premiéra - vstup len na pozvánky

27.4. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE
2. slávnostná premiéra, vstupné: 7 €

8.5. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

vstupné: 7 €

1.6. o 19.00 h, Kino Malacky
G. Feydeau: CHROBÁK V HLAVE

vstupné: 7 €

Vstupenky

Vstupenky na predstavenia v Malackom Kultúrním domečku (kine) si môžte zakúpiť vždy počas jednej hodiny pred každým filmovým či iným podujatím alebo online na stránke www.mckmalacky.sk.

Vstupenky na predstavenia mimo Malaciek sa kupujú vždy pred predstavením v danej obci, prípadne v predpredaji, ak túto službu organizátor poskytuje.

Zriaďovateľ

 417

Odkazy a spriatelené weby

 DNH na Facebooku

 
Divadlo Žihadlo
  
Malacké pohľady
 
Malacko
 
 
Záhorí
 
Záhorácke divadlo
 
Mesto Malacky